BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
85222. BYRÅ, 1800-tal.

Vitlack, rak form med tre lådor. Beslag i mässing. Längd 107, bredd 45, höjd 85 cm.

Åldersrelaterat slitage, något maskstunge, skivan med torrspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!
85222. BYRÅ, 1800-tal.

Antal besök: 802