LEKSAKER, plast, plåt och trä, bl.a. Schuco, Tekno, Dinky Toys.

85151. LEKSAKER, plast, plåt och trä, bl.a. Schuco, Tekno, Dinky Toys.

Grand prix racer 1070, Schuco.
Express H-2000, Västtyskland.
Smurfar mm.

Skador, slitage, delar saknas, renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Express H-2000, Västtyskland.
Smurfar mm.

Antal besök: 1 085