METALLFÖREMÅL, koppar, mässing och vitmetall, 1800-1900-tal.

85141. METALLFÖREMÅL, koppar, mässing och vitmetall, 1800-1900-tal.

Kandelaber, ljusstakar, kannor mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 652