SKINNFÅTÖLJ, Ikea, Klappsta, 1900-tal.

851256. SKINNFÅTÖLJ, Ikea, Klappsta, 1900-tal.

Höjd 72 cm.
Bredd 77 cm.
Djup ca 73 cm.

Smärre färgfläckar, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 72 cm.
Bredd 77 cm.
Djup ca 73 cm.

Antal besök: 14 371