PARTI KONST, (4), HANS LARSSON, SIGURD MÖLLER, SVEN PERSSON, HANS SANDÉN.

85098. PARTI KONST, (4), HANS LARSSON, SIGURD MÖLLER, SVEN PERSSON, HANS SANDÉN.

Hans Larsson. Färglitografi. 49,5 X 35,5 cm. Signerad och numrerad 475/500.

Sigurd Möller. Färglitografi. Sydländst landskap. 47 X 40 cm. Signerad och numrerad 208/260.

Sven Persson. Färglitografi. Renar. 81 X 58 cm. Signerad, daterad -72 och numrerad 2/20.

Hans Sandén. Blandteknik. Abstrakt motiv. 38,5 X 19 cm. Signerad och daterad 75.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 796