Hans Larsson. Färglitografi. 49,5 X 35,5 cm. Signerad och numrerad 475/500.
Sigurd Möller. Färglitografi. Sydländst landskap. 47 X 40 cm. Signerad och numrerad 208/260.
Sven Persson. Färglitografi. Renar. 81 X 58 cm. Signerad, daterad -72 och numrerad 2/20.
Hans Sandén. Blandteknik. Abstrakt motiv. 38,5 X 19 cm. Signerad och daterad 75.
Bruksslitage.
Bruksslitage.