FÖRRÄTTSBESTICK, 24 delar, nysilver, Olga, Mema.

85050. FÖRRÄTTSBESTICK, 24 delar, nysilver, Olga, Mema.

Besticksuppsättning bestående av 12 gafflar och 12 knivar. Skaft i nysilver, knivblad i rostfritt stål. Bestickslinda medföljer.
Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.
Olga är en modell i nyrokokostil med anor från 1800-talet.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 2 221