Besticksuppsättning bestående av 12 gafflar och 12 knivar. Skaft i nysilver, knivblad i rostfritt stål. Bestickslinda medföljer.
Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.
Olga är en modell i nyrokokostil med anor från 1800-talet.
Lätt bruksslitage.
Gaffel 15,5 cm.
Kniv 17 cm.
Lätt bruksslitage.