CANAPÉ, 1900-tal.

CANAPÉ, 1900-tal.
85012. CANAPÉ, 1900-tal.

Mönstrad klädsel. Längd ca 155 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
85012. CANAPÉ, 1900-tal.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 350