CONCERTINA, Hohner, 1900-tal.

CONCERTINA, Hohner, 1900-tal.
84997. CONCERTINA, Hohner, 1900-tal.

Längd 28 cm.

Bruksslitage, en låsrem trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 28 cm.

Antal besök: 2 240