MOCCASKEDAR, 15 st, silver.

MOCCASKEDAR, 15 st, silver.
84980. MOCCASKEDAR, 15 st, silver.

9 st moccaskedar modell Ros. Gewe, Malmö 1959.
Längd 9 cm.
Vikt 65 gr.
6 st moccaskedar importstämplade. Räfflat skaft, dekor med bladhölstrad krona och pärlband.
Längd 10 cm.
Vikt 60 gr.

Lättare bruksslitage. Någon sked modell Ros med skevt skaft.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 9 cm.
Vikt 65 gr.
Längd 10 cm.
Vikt 60 gr.

Antal besök: 1 353