FIGURIN, Madonna med barn, Design Stef Uiterwaal, Leerdam.

84901. FIGURIN, Madonna med barn, Design Stef Uiterwaal, Leerdam.

Höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Antal besök: 1 333