JOHAN ERICSON. Olja på pannå, signerad.

84876. JOHAN ERICSON. Olja på pannå, signerad.

Kustbild med båtar och väderkvarn, 21 x 29 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 170