OKÄND KONSTNÄR. Familjeporträtt, flamländsk skola, olja på koppar, 1600-tal.

84862. OKÄND KONSTNÄR. Familjeporträtt, flamländsk skola, olja på koppar, 1600-tal.

40 x 69 cm.

Renoverad och retuscherad, senare montering på träbakstycke, slitage, skador, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 69 cm.

Antal besök: 3 031