YTTERFODER, 1 par Göteborgs Porslinsfabrik.

84858. YTTERFODER, 1 par Göteborgs Porslinsfabrik.

Blå glasyr mot vit fond, 1 par hänklar, höjd 39 cm, diameter 44 cm.

Sprickor, nagg, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 274