MODELLFLYGPLAN, Cessna 177.

MODELLFLYGPLAN, Cessna 177.
848028. MODELLFLYGPLAN, Cessna 177.

Längd ca 88 cm, vingbredd ca 117 cm.

Åldersslitage. Skador. ej genomgången/ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 962