SKÅLAR, 2 st, cloisonné, Kina 1900-tal.

84665. SKÅLAR, 2 st, cloisonné, Kina 1900-tal.

Diameter ca 12,5 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 12,5 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 634