MINIATYRER mm, 1900-tal.

84662. MINIATYRER mm, 1900-tal.

Dalahästar, dalatupp, mässing-och kopparföremål.

Slitage, en dalahäst med skadat ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 821