PARTI KNIVAR/FÄLLKNIVAR, 5 st, bland annat Hugo Köller Solingen, Opinel, Issarinox 1900-tal.

84657. PARTI KNIVAR/FÄLLKNIVAR, 5 st, bland annat Hugo Köller Solingen, Opinel, Issarinox 1900-tal.

Olika material och utföranden.
Största fällknivens mått (ihopfälld) ca 15 cm.

Slitage, en kniv saknar handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 522