OKÄND KONSTNÄR. Hamnmotiv med Vesuvius i bakgrunden, olja på duk, signerad.

84641. OKÄND KONSTNÄR. Hamnmotiv med Vesuvius i bakgrunden, olja på duk, signerad.

40 x 50 cm.

Mindre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 50 cm.

Mindre fläckar.

Antal besök: 851