URNA OCH BORDSLAMPA PÅ FUNDAMENT, stenmassa, 1900-tal.

84638. URNA OCH BORDSLAMPA PÅ FUNDAMENT, stenmassa, 1900-tal.

Urna och bordslampa med svanornament. Höjd 80 respektive 30 cm. Fundamentens höjd 47 cm.

Bruksslitage, viss röklukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, viss röklukt.

Antal besök: 896