BYRÅ, Kinesisk-stil, 1900-tal.

84628. BYRÅ, Kinesisk-stil, 1900-tal.

Rosenträ, profilerad front med sex lådor. Längd 91, bredd 48, höjd 74 cm.

Bruksslitage, ojämnt solblekt, skivan med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768