TORE KURLBERG. Olja på duk, signerad TK69.

84578. TORE KURLBERG. Olja på duk, signerad TK69.

"Stillhet", 38 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Stillhet", 38 x 54 cm.

Antal besök: 1 355