SILVERFÖREMÅL mm, 1800-1900-tal.

84480. SILVERFÖREMÅL mm, 1800-1900-tal.

Plockpinnar, 6 st, silver, CG Hallberg, Stockholm, 1930-tal.
Skedar, 6 st, möjligen silver.
Puderdosa, silver.
Skilling, 1820-tal.
Pillerdosa, silver.
Nålmärken, 2 st, SKBR, För värdefull insats, en i silver.
Sked, silver.

Gravyr på sked.
Puderdosa med skador och slitage.
Mynt med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Puderdosa, silver.
Skilling, 1820-tal.
Pillerdosa, silver.
Sked, silver.

Gravyr på sked.
Mynt med slitage.

Antal besök: 1 261