PARTI SILVER, 2 delar "Lappsilver", bland annat COP. vikt 56 gram.

84421. PARTI SILVER, 2 delar "Lappsilver", bland annat COP. vikt 56 gram.

Sockertång, stämplad BO
Kakspade, stämplad COP.

Brukslitage, dekorationsring saknas på sockertång.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sockertång, stämplad BO
Kakspade, stämplad COP.

Antal besök: 1 795