84403. BERTIL ÖHLUND. Grafiska blad, 4 st, signerade och daterade, numrerade.
Vit och grön komposition, sign. och dat. 1957, numr. 10/35.
Brun komposition, sign. dat. 1957, numr. 21/35.
Blå komposition, sign. dat. 57, numr. 14/35.
Svart och blå komposition, sign. dat. 1957, numr. 1957.
Ca 12x15 cm.