BRICKA SAMT SKÅL, nysilver.

84329. BRICKA SAMT SKÅL, nysilver.

Bricka stämplad AG DUFVA. Längd 65 cm.
Skål med handtag, rokokostil. Diameter 29 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 761