TIPPCO flygplan D-OLAF, 1930-tal, litograferad plåt med bombmekanism, urverk.

84259. TIPPCO flygplan D-OLAF, 1930-tal, litograferad plåt med bombmekanism, urverk.

Vingbredd 36 cm.

Slitage och rostfläckar, hakkors överklistrat, urverk inkl. bombmekanism fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vingbredd 36 cm.

Antal besök: 2 350