TAKLAMPA, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft. Diameter ca 45 cm.

84184. TAKLAMPA, Holm-Sorensen & Co, Danmark, 1900-talets andra hälft. Diameter ca 45 cm.

Blombladsformad takarmatur, gulmetall. Etikettmärkt. Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 744