BÄGARE, 2 st, samt FAT, silver, Bland annat J Råström, 1900-tal. Vikt 163 gram.

84158. BÄGARE, 2 st, samt FAT, silver, Bland annat J Råström, 1900-tal. Vikt 163 gram.

Bägare, hammrad dekor, Ceson Göteborg 830 1986, höjd ca 7 cm.
Bägare, hammrad dekor, Råsttröms Silver- och Nysilverfabrik sign J Råström Stockholm 1973, höjd ca 7 cm.
Fat, Corman AB Stockholm 1948, dia 6,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 237