VAS, majolika, Royal Doulton, 1900-tal.

84125. VAS, majolika, Royal Doulton, 1900-tal.

Dekor av blommor, höjd 18,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 1 188