WERNER ÅKERMAN. "Perlan", porträttbyst, gips, signerad.

84107. WERNER ÅKERMAN. "Perlan", porträttbyst, gips, signerad.

Höjd ca 28 cm.

Missfärgningar, repor, flisor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm.

Antal besök: 1 990