JOHN HEDAEUS. Akvarell.

JOHN HEDAEUS. Akvarell.
841006. JOHN HEDAEUS. Akvarell.

Landskap med ruin, signerad Hedaeus samt daterad 1911, oval 28x21 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 915