HYLLSYSTEM, "Stringhyllan", design Nils Strining, 1900-tal.

84031. HYLLSYSTEM, "Stringhyllan", design Nils Strining, 1900-tal.

3 hyllplan 80 cm, 2 + 3 hyllplan 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 495