VAS, glas,"Colour Acc", signerad Bertil Vallien, Kosta Boda.

84007. VAS, glas,"Colour Acc", signerad Bertil Vallien, Kosta Boda.

Flaskformad. Blå glasmassa i olika nyans, dekorband i mörkblått. Signerad och numrerad B Vallien Colour Acc 48221.
Höjd 33,5 cm.

Smärre undersidiga repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33,5 cm.

Smärre undersidiga repor.

Antal besök: 3 427