JARDINJÄR nysilver, rokokostil, 1900-talets första hälft.

84006. JARDINJÄR nysilver, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Längd 47,5 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 47,5 cm.

Slitage, repor, gravyr.

Antal besök: 698