BARBIEDOCKA, plast, Mattel, 1960-tal.

83874. BARBIEDOCKA, plast, Mattel, 1960-tal.

I originalkartong. Diverse kläder, tillbehör och reklambroschyrer medföljer.

Bruksslitage, originalkartongen något trasig och märkt med namn. Skriskor saknar 2 hjul. Halsband och örhänge defekta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 750