PARTI DIVERSE, 1900-tal.

83861. PARTI DIVERSE, 1900-tal.

Bland annat spegel med reklam för Coca-Cola och Stella. Högsta höjd ca 68 cm.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 538