LJUSKRONA, Erik Höglund, 1960/70-tal. Höjd 41 cm.

83835. LJUSKRONA, Erik Höglund, 1960/70-tal. Höjd 41 cm.

Stomme i smidesjärn, sex ljusarmar. Klart och blåfärgat glas. Tre extra 17 cm långa upphängningsstavar medföljer.

Lätt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt ytslitage.

Antal besök: 877