GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

83801. GLASFÖREMÅL, 3 delar, 1900-tal.

Smyckesskrin, pressglas, längd ca 11,5 cm.
Vattenkaraff med glas, 1900-talets första hälft.

Beslag släpper från skrin. Karaff och glas med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 656