SKRIVBORD, nyrenässans.

83788. SKRIVBORD, nyrenässans.

Svart målad, höjd 77 cm, bredd 148 cm, djup 89 cm.

Skador, slitage, nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 278