DOCKOR, bland annat Italien och England. 1940/50-tal.

83776. DOCKOR, bland annat Italien och England. 1940/50-tal.

7 dockor samt ett dockhuvud. Flera dockor i celluloid. 2 gådockor. Flera med blundfunktioner.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador och slitage.

Antal besök: 2 245