VÄGGUR, Junghans, 1900-talets början.

83772. VÄGGUR, Junghans, 1900-talets början.

Nyckel finns, höjd ca 97 cm.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel finns, höjd ca 97 cm.

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 1 327