STURE JOHANNESSON. POT. NOT POT. Färglitografier, 2. Signerade och daterade -04. 121/300.

83739. STURE JOHANNESSON. POT. NOT POT. Färglitografier, 2. Signerade och daterade -04. 121/300.

I orginalkartongmapp.
36x48 cm.

Sture Johannesson (1935–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

I orginalkartongmapp.
36x48 cm.

Sture Johannesson (1935–2018)

Antal besök: 949