BÄNK, 1800-tal.

BÄNK, 1800-tal.
83725. BÄNK, 1800-tal.

Bemålad i grönt. Längd 135 cm.

Skador. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
83725. BÄNK, 1800-tal.

Antal besök: 1 872