Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Taklampor
LAMPA, 1900-tal, höjd 65 cm.
83701. LAMPA, 1900-tal, höjd 65 cm.
Metall samt råglas.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Metall samt råglas.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
821