SKULPTURER, ett par, Afrika, 1900-tal.

83670. SKULPTURER, ett par, Afrika, 1900-tal.

Träskurna i form av man och kvinna. Höjd 164 cm samt 157 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 1 294