EVA ACKING. Komposition. Olja på duk. Signerad E Acking.

83609. EVA ACKING. Komposition. Olja på duk. Signerad E Acking.

35x27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x27 cm.

Antal besök: 1 930