ERLING ÄRLINGSSON. Motiv från Göteborgs hamn. Olja på duk. Signerad E Ä och daterad a tergo 1932.

83557. ERLING ÄRLINGSSON. Motiv från Göteborgs hamn. Olja på duk. Signerad E Ä och daterad a tergo 1932.

66x77 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

66x77 cm.

Erling Ärlingsson (1904–1983)

Antal besök: 1 715