PORTABEL TRAMPBÅT I LÅDA, "Tumlaren", Italien, 1950/60-tal.

83537. PORTABEL TRAMPBÅT I LÅDA, "Tumlaren", Italien, 1950/60-tal.

Transportlåda i mahogny med handtag. Konstruktion med två uppblåsbara pontoner. Trädetaljer i mahogny. Trampdrift.

Mått och vikt enligt medföljande beskrivning. Bruttovikt 30 kg. Längd 3,3, bredd 1,6 m. Transportlådans mått längd 100, bredd 19, höjd 48 cm.

Svensk reklambroschyr, Italiensk monteringsinstruktion och fotografi från 50/60-talet medföljer.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 911