NILS OLSSON. Vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -28.

83519. NILS OLSSON. Vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad -28.

48 x 70 cm.

Krackelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 70 cm.

Krackelyrer.

Antal besök: 4 332