VINGLAS, 8 st, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

83511. VINGLAS, 8 st, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

Samtliga sign OF. Höjd ca 15 cm.

Bruksslitage. Ett glas med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 592